„BRAMTRADE” Sp. j.
Jan Sobolewski, Paweł Krzysztoporski

26-613 RADOM, RAJEC PODUCHOWNY 160 A

tel. 48 344-15-45, 48 344-77-13

zp8497586rq
Bramtrade

Blokady drogowe i parkingowe

Blokady drogowe i blokady parkingowe to urządzenia przeznaczone do biernej kontroli dostępu do parkingów i miejsc postojowych. Blokady sprzężone z urządzeniami automatycznymi pomagają kontrolować zdalnie dostęp do miejsc które tego typu działań wymagają.

Słupek parkingowy

Słupek parkingowy to element kontroli dostępu do miejsca parkingowego. Występuje w dwu typach jako „T” i „A”. Słupki dostępne są w wersji cynkowanej i malowanej. Każdy słupek parkingowy wyposażony jest w naklejki odblaskowe.

Kolczatka drogowa

Kolczatka drogowa umożliwia kontrolę dostępu do obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej. Występują w wersji ocynkowanej ogniowo i malowanej natryskowo w żółto-czarne pasy. Kolczatka może być wyposażona we własny napęd lub sprzężona z zapora drogową. W ofercie dostępna jest również kolczatka BEZWŁADNOŚCIOWA nie wymagająca zastosowania napędu. Umożliwia przejazd tylko w jedną stronę. W ofercie naszej firmy są zarówno kolczatki w formie progu zwalniającego, jak również kolczatki do montażu podziemnego, nie wystające poza poziom asfaltu.

Szlaban (zapora drogowa) ręczny

Szlaban (zapora drogowa) wyposażony jest w ramię o dł. 3000÷6000mm, malowany na kolor czerwony. Obsługiwany ręcznie. Przeznaczony jako element kontroli dostępu do miejsc użyteczności publicznej np. parkingi (o niskiej intensywności eksploatacji – kilkanaście cykli na dobę),.

Galeria

PARTNERZY

came logo
  

Bramy Radom | ogrodzenia Radom

Projekt i wykonanie PANORAMA WEB